Prezenty pod choinkę dla miłośników Gwiezdnych Wojen

Grudzień 2, 2015 0 komentarzy

„Gwiezdne wojny” to prawdziwa filmowa saga, która ciągnie się już od dziesiątek lat i tak naprawdę jej popularność nie maleje. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że są grupy osób, które po prostu filmem są zachwycone i z niepokojem czekają na kolejne części. Akurat w tym roku mają to szczęście, że premierę ma nowy film – „Przebudzenie mocy” –  i dlatego właśnie temat Star Wars na nowo wraca. W tej chwili więc skoro premiera jest blisko świąt Bożego Narodzenia dla takiego fana przygotować można prezent związany z całą sagą science – fiction.

star wars

Kultowa saga niebawem znów na ekranach kin!

Na początek oczywiście zestawy filmów, które są elegancko przygotowane i tworzą jednolitą kolekcję. Taki prezent rzeczywiście zawsze bardzo dobrze się sprawdzi i dlatego można go polecić jako rozwiązanie dla miłośnika Gwiezdnych Wojen. Spokojnie można oczekiwać, że prezent tego rodzaju trafi w gust. Ale musimy wiedzieć, czy przypadkiem taka osoba już wcześniej nie kupiła sobie takiego filmowego zestawu. Jego zdublowanie po prostu nie będzie miało większego sensu.

sw_movies

Kolekcja gwiezdnych filmów. Źródło: empik.com

Kolejna sprawa, która powinna nas zainteresować to oczywiście gadżety związane ze Star Wars. Jest to akurat taka produkcja, w której tych gadżetów nie brakuje i jak się okazuje wszyscy miłośnicy tego filmu bardzo chętnie z takich gadżetów korzystają. Dlatego nie ma się co dziwić, że prezenty takie świetnie się sprawdzą. Można oczywiście wybrać różne kubki, koszulki czy figurki bohaterów. Ale są również w sprzedaży takie gadżety, którymi w filmie posługują się sami bohaterzy i takie rozwiązanie w pewnych sytuacjach również się sprawdzi. Zagorzały fan często nawet gdy jest już od dawna dorosły to i tak chętnie bawi się w takie galaktyczne, kosmiczne gadżety.

gra_sw

Najnowsza gra Star Wars Battlefront (wersje na komupter, play station, xboxs). Źródło: empik.com

Jako prezent można  podarować również jakiś element stroju jednego z bohaterów. Wielu miłośników filmu decyduje się w to, by uczestniczyć w rożnych zjazdach fanów, a tam właśnie występowanie w takich strojach to codzienność. Znajdziemy także różne książki, które dotyczą Gwiezdnych Wojen czy komiksy i one również sprawdzają się dobrze jako prezent. Dla młodszych fanów interesującą propozycją mogą być klocki LEGO odnoszące się właśnie do filmu.

prezenty_star wars

Gadżety ze Star Wars. Źródło: empik.com

Niech moc i prezenty będą z Wami!

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję na temat artykułu.

Twoje dane są bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.