Listopad 27, 2014 0 komentarzy

Siostra to jeden z najważniejszych członków rodziny. Relacje z nią nie zawsze należą do najłatwiejszych, a spory potrafią ciągnąć się tygodniami. Gdy jednak sytuacja staje się niebezpieczna, a pomoc potrzebna jest bardziej niż kiedykolwiek przedtem, to właśnie na siostrę można liczyć w pierwszej kolejności mając pewność, że nas nie zawiedzie. Gdy więc zbliża się czas wręczania prezentów od Mikołaja, warto zastanowić się nad tym, który rzeczywiście ją ucieszy.

Sposobów na sprawienie radości siostrze jest co najmniej kilka, a choć zwolennicy zaskoczenia i niespodzianki nie pochwalają takich praktyk, nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby zapytać ją o czym marzy. Być może już od dawna myśli o zakupie, który sprawi jej radość, ponieważ jednak nie jest inwestycją pierwszej potrzeby, zwleka z wizytą w sklepie. Owszem, trudno będzie wówczas mówić o zaskoczeniu, możemy mieć jednak pewność, że siostra będzie z niecierpliwością oczekiwała na moment wręczania prezentów.

Pluszowy chomik

Pluszowy chomik. Źródło: www.amazon.com

Siostra to też osoba, która nie obrazi się nawet, jeśli otrzymany przez nią upominek nie będzie prezentem traktowanym całkiem serio. Jeśli zatem lubimy upominki, które dają dużo radości, ale są zupełnie niepraktycznie (takie, jak choćby pluszowy chomik powtarzający nasze słowa), siostra jest tą osobą, która nie tylko nie będzie rozczarowana takim prezentem, ale również nie zacznie zastanawiać się nad tym, czy nie ma on ukrytego przesłania, które powinno ją zaniepokoić.

Idealna książka dla siostry

Idealna książka dla siostry

Brak inspiracji można ukryć również wybierając rozwiązania standardowe, ale takie, o których wiadomo, że sprawią radość. Pasje siostry są nam na ogół znane nawet, jeśli sami ich nie podzielamy, problemem nie powinno być więc znalezienie rozwiązania nawiązującego do nich. Może być to książka, gra komputerowa, płyta ulubionego zespołu, a nawet sukienka, choć w tym ostatnim przypadku wskazane jest upewnienie się, że jej rozmiar odpowiada proporcjom obdarowanej.

A co zrobić, jeśli nasze relacje nie są tak bliskie, jak dawniej, a nam zależy na ich odbudowaniu? W takim przypadku znakomicie sprawdzi się karnet na basen dla naszej dwójki albo podwójne zaproszenie na seans filmowy.

A jakie są wasze doświadczenia z poprzednich lat? Jaki prezent planujecie dać siostrze w tym roku? Podzielcie się swoimi pomysłami inspirując w ten sposób innych braci i siostry :)

Pomysły na prezent Dla siostry

Dowiedz się jaki prezent wybrać Dla siostry na święta

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję na temat artykułu.

Twoje dane są bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.