Fotostyczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Styczeń 13, 2017 0 komentarzy

Dla dziadków nie ma nic droższego niż wnuki. W dniu ich święta sprawmy im prezenty, które będą przypominać o ich pociechach, prezenty, do których usta same się uśmiechają i rozświetlają oczy. Co to takiego?

Fotoksiążka

W czym fotoksiążka jest lepsza od albumu ze zdjęciami? Fotografie nie wypadają, każda ma stałe miejsce. Kartki swobodnie można przewracać. Fotoksiążki mają bardzo indywidualny charakter, a ofiarodawca musi wykazać się dużą kreatywnością. Co sprawi radość rodzicom? Co wywoła łezkę wzruszenia u dziadków? – to trzeba przemyśleć, dobrać zdjęcia według wybranego tematu. Może to fotografie z uroczystości rodzinnej, może chronologicznie ułożone zdjęcia pokazujące dorastanie wnuków? Pomysłów nie brakuje.

Fotokalendarz

Tym razem ograniczamy liczbę zdjęć do najlepszych 12 – dopasowujemy tematycznie do poszczególnych miesięcy, kontaktujemy się z fotoempikiem i …już  praktyczny, a przy tym bardzo osobisty prezent gotowy. Każdy miesiąc będzie wyjątkowy i niepowtarzalny!

Kubek i koszulka

W dawaniu prezentów ważny jest pomysł, a przede wszystkim serce. Dlatego kubek, na który sami wymyślimy motyw zdobniczy, umieścimy zdjęcie albo napis, nadaje się świetnie na podarunek. Kawa w kubku ze zdjęciem uśmiechniętego wnuka będzie smakować o niebo lepiej niż z najwytworniejszej filiżanki.

Dać upust swej wyobraźni można też, planując napis na koszulce, którą obdarujemy babcię czy dziadka. Może wystarczy tylko „supertata” i „superdziadek”, ale lepiej coś bardziej spersonalizowanego. I tu jest pole do popisu oraz okazania ciepłych uczuć.

Etui na smartfona

Jeśli chcesz, by bliscy stale o tobie myśleli, musisz wybrać taki prezent, który będą mieli ciągle pod ręką. Dziadkowie korzystają z telefonu komórkowego? Zleć wykonanie spersonalizowanego etui na smartfona. Po telefon sięgamy wielokrotnie w trakcie dnia, a tak za każdym razem spowoduje to spojrzenie na zdjęcie, miłe wspomnienia.

Fotoobraz

Fotoksiążki stoją na półce, fotokalendarz jest użytkowany przez rok. Natomiast fotoobraz może być ozdobą mieszkania przez cały rok. Odmieni wystrój pokoju, będzie oryginalną pamiątką. Od ciebie zależy, co taki oryginalny i niepowtarzalny gadżet będzie przedstawiał.

To tylko niektóre przykłady spersonalizowanych fantastycz … , to znaczy FOTOstycznych prezentów, które pozwolą ci zaprezentować swą kreatywność, a przy tym ujawnią twoje uczucia do dziadków.

empikfoto_fotoprezenty

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję na temat artykułu.

Twoje dane są bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.