Listopad 24, 2014 0 komentarzy

Babcia jest często jedną z najważniejszych osób w naszym życiu, jeśli więc ktoś zasługuje na naprawdę niebanalny prezent, tym kimś jest właśnie ona. Okazuje się zresztą, że znalezienie ciekawego upominku nie jest wcale trudne. I wcale nie musi być to bombonierka.

Prezent dla babci nr. 1 – czekoladki

Słodycze nie są zresztą wcale złym rozwiązaniem, jeśli wiec babcia za nimi przepada, w czasie świąt nie musimy się ograniczać. Zadbajmy jednak nie tylko o ich wysoką jakość, ale i ciekawą formę. Szczególnie mile widziane są czekoladki w ozdobnych opakowaniach, babcia będzie bowiem mogła trzymać w nich później swoje skarby.

Ferrero Rocher - pyszne czekoladki

Ferrero Rocher – pyszne czekoladki. Źródło: www.eternalflowersmm.com

Prezent dla babci nr. 2 – album

Ciekawym pomysłem na prezent jest też album fotograficzny, w którym mogą znajdować się zdjęcia dzieci i wnucząt, a nawet – fotografie samej seniorki rodu. Taki prezent może dostarczyć wielu powodów do wzruszeń, jeśli więc sami nie potrafimy skompletować zestawu fotografii, poprośmy o pomoc rodziców. Na stronie empikfoto.pl można zamówić piękne fotosiążki, czyli albumy w formie książek.

Fotoksiążka na prezent dla Babci

Fotoksiążka na prezent dla Babci. Źródło: www.empikfoto.pl

Prezent dla babci nr. 3 – aparat fotograficzny

A może lepszym rozwiązaniem będzie nie album, ale prosty w obsłudze aparat fotograficzny. W sprzedaży dostępne są modele, które można wykorzystywać bez jakiejkolwiek wiedzy na temat technik robienia zdjęć, babcia poradzi sobie z nim więc bez większego wysiłku. Kto wie, może na starość odkryje nową pasję, a na kolejne święta poprosi nas o lustrzankę?

Aparat fotograficzny dla Babci

Aparat fotograficzny dla Babci. Źródło: www.shutterstock.com

Prezent dla babci nr. 4 – książka

Nie zapominajmy też o tym, że ciekawymi prezentami nie muszą być wcale te, których się nie spodziewamy. Jeśli babcia lubi czytać, kupmy jej więc książkę ulubionego autora, a jeśli przyjemność sprawia jej robienie na drutach, pomocny okaże się zestaw różnokolorowych włóczek.

Książka dla Babci

Książka dla Babci Źródło: www.gopixpic.com

Prezent dla babci nr. 5 – ubrania

Nie zapominajmy też o tym, że babcia, tak, jak i każda kobieta, lubi dobrze czuć się w eleganckich ubraniach. Być może kupowanie jej bielizny nie jest najlepszym rozwiązaniem, elegancka marynarka, płaszcz lub jedwabny szal mogą się jednak okazać strzałem w dziesiątkę.

Eleganckie ciuchy na prezent dla Babci

Eleganckie ciuchy na prezent dla Babci. Źródło: advancedstyle.blogspot.com

Prezent dla babci nr. 6 – bon podarunkowy

A może wcale nie musimy kupować babci konkretnej rzeczy? Niekiedy znakomitym rozwiązaniem okazuje się bon podarunkowy i obietnica, że na szalone zakupy w czasie styczniowych wyprzedaży wybierzemy się razem z nią. Możemy się wówczas zdziwić jej wyborem!

A jakie Ty masz lub miałeś w poprzednich latach pomysły na prezent dla babci? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym czytelnikom. Być może dzięki Twojemu komentarzowi na twarzy czyjejś babci zagości wspaniały uśmiech lub nawet łzy szczęścia.

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję na temat artykułu.

Twoje dane są bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.