Listopad 18, 2014 0 komentarzy

Znalezienie oryginalnego prezentu dla małżonki nie jest prostym zadaniem. Często mamy trudności z jego realizacją przede wszystkim dlatego, że za późno zaczynamy się nad nim zastanawiać. Bywa jednak i tak, że nie jesteśmy w stanie znaleźć oryginalnego upominku ze względu na duży staż małżeński i znakomitą znajomość małżonki. Na szczęście, kilka rad może rozwiązać nasz problem.

Dobry zwyczaj nakazuje, aby nie wręczać kobiecie naszego życia pomocy kuchennych, sprzętu AGD i ściereczek z mikrofibry. Nie oznacza to jednak, że nie możemy poszukać gadżetu, który przyda się w kuchni lub jadalni.

Opiekacz do grzanek, który nadaje im śmieszne kształty, ozdobny minutnik lub ekspres do kawy to prezenty, które z pewnością nie rozczarują. Nie inaczej przedstawia się zresztą sytuacja wówczas, gdy myślimy o innych pomieszczeniach, mile widzianym prezentem są więc wszystkie rozwiązania, które mogą ozdobić wnętrze domu. Oryginalna lampa sypialniana albo ciekawy wazon z pewnością zostaną przyjęte z radością nawet, jeśli żona spodziewała się czegoś mniej nietypowego.

Oryginalna lampa na prezent dla żony

Oryginalna lampa na prezent dla żony. Źródło grafiki: www.ideavetro.pl/produkt/lampa-4concepts-ravenna

Za oryginalne można uznać też te prezenty dla żony, które przychodziły nam na myśl wówczas, gdy byliśmy jeszcze młodymi ludźmi. Owszem, małżeństwo wprowadza pewną rutynę, dlaczego jednak nie mielibyśmy jej przełamać kupując bieliznę lub koszulę nocną charakteryzującą się pewną dozą frywolności.

Seksowna bielizna

Seksowna bielizna. Źródło: www.ebay.de

Coraz modniejsze stają się także prezenty niematerialne, na które w ciągu roku nie możemy sobie pozwolić. Jeśli nasza żona nigdy nie była w SPA, podarujmy jej bilet, jeśli zaś często narzeka na zmęczenie po całym dniu pracy, zaprośmy ją na masaż. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzać. Karnet na zajęcia z aerobiku wodnego jest prezentem oryginalnym, żona może jednak zinterpretować go jako sugestię, że jej waga nie jest idealna. Nawet, jeśli jest to prawda, lepiej nie ryzykować gniewu małżonki!

A może, zamiast klasycznego prezentu, podarować żonie dzień, w którym będzie mogła poprosić małżonka o co tylko zechce? Taki upominek jest dość ryzykowny, może się bowiem okazać, że będziemy w końcu musieli pomalować przedpokój, o co prosi nas od kilkunastu miesięcy. Warto jednak podjąć ryzyko i poznać poziom kreatywności pani naszego serca.

A jakie pomysły na prezent dla żony Ty masz lub miałeś w poprzednich latach? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym uczynić swoje kobiety szczęśliwymi w te święta!

Pomysły na prezent Dla żony

Dowiedz się jaki prezent wybrać Dla żony na święta

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję na temat artykułu.

Twoje dane są bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.