Książki dla Dziadków – najlepszy upominek!

Styczeń 14, 2017 0 komentarzy

Dzień Babci i Dziadka to zawsze spore wyzwanie dla wnuków. Co kupić? Zawsze sprawdzą się książki!

Oto kilka pozycji, które powinny sprawić radość naszym dziadkom. Choć ich gusta, wiek, zainteresowania bywają różne to spróbujmy dotrzeć do dziadków i tych „nowoczesnych”, po tych starszych, „tradycyjnych”.

  • Może dziadkowie lubią kryminały? Jeśli tak warto sięgnąć po książki takie jak „Dom czwarty”;
  • Jeśli mamy „modnych” dziadków, którzy podążają za trendami, lubią nowości – z pewnością spodoba im się książka „Hygge„, które jest nie tylko na topie bestsellerów, ale i to pięknie wydana książka, niczym album, będąca jednocześnie poradnikiem, jak cieszyć się z życia i prosty rzeczy.
  • Często dziadkowie mieszkają na wsi lub lubią zajmować się ogródkiem, balkonem, kwiatami. Odnajdują w tym pasję i relaks. Może warto im to ułatwić, pomóc rozwijać hobby, np. za sprawą książki „365 dni w ogrodzie i na działce„.
  • Babciom (a może i Panom też…) powinna się podobać now, historyczna saga „Złota godzina„, a także album na wspomnienia, pt. „Opowiedz mi Babciu”, w którym można dokumentować i zbierać pamiątki po wnukach – wspaniała sprawa! Wzruszy wszystkich bliskich…
  • Dziadkowie lubiący biografie, a także jak to często bywa, bardziej uduchowieni – z przyjemnością sięgną po lekturę książek księdza Kaczkowskiego – „Dasz radę”.
  • Pomocne mogą okazać się również książki kulinarne, podróżnicze, historyczne itp.

Pomyślcie, co lubią Wasi dziadkowie i jaka książka ich najbardziej ucieszy. To tani, praktyczny i dobrze dobrany prezent!

ksiazki_dziadki_livro

 

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję na temat artykułu.

Twoje dane są bezpieczne!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.